Вулик пінополістирольний Дадан 1/2 на 10 рамок Lyson з високим дном фарбований

 • Виробник LYSON
 • Артикул: W1006
 • 4374.00
 • Під замовлення
< >
Доставка / Оплата
 • Доставка по Україні 1-2 дня

Доставка від виробника Lyson - уточнюйте у консультантів

Доставляємо Новою Поштою, УкрПошта.

Оплата на картку через "Приват24", термінал або касу Приватбанку.

Оплата при отриманні замовлення - "наложеним" платежем, окремо оплачуєте комісію 15-20 грн + 2%.

Безготівковий розрахунок.

Допомога / Консультація
 • З'явилися питання?
 • Не можете підібрати потрібний товар?
 • Хочете оформити замовлення по телефону?
Зв'яжіться з нашими консультантами:
 • 097 631 38 45
 • 050 370 35 35
 • 063 264 11 03
 • info@vashapasika.com.ua

Все більшої популярності набувають пінополістирольні вулики.

Пінополістирольні вулики мають меншу вагу і розміри порівняно з дерев'яними. Завдяки цій перевазі їх все частіше використовують на пасіках як кочових так і стаціонарних.

У комплект вулика входить:

 • високе днище, фарбоване (W1022) – 1 шт
 • корпус Дадан ½, фарбований (W1018) – 4шт
 • стеля, фарбована (W1021) – 1 шт
 • високий дашок, фарбований  (W1015) – 1 шт

Всі елементи пофарбовані. Також в комплект входить лотковий загороджувач зі засувкою, вентиляційні пробки та заглушки. Кожен корпус вміщає 10 рамок.

Переваги піно полістирольного вулика:

 • відмінні теплоізоляційні властивості
 • вологостійкість
 • легкість матеріалу
 • довговічність, завдяки стійкості до зовнішніх факторів
 • міцність конструкції
 • екологічність (відсутність ризику для довкілля під час виробництва, переробка відходів)
 • взаємозаміна усіх елементів

Купити пінополістирольний вулик Дадан 1/2 можна в магазині Ваша Пасіка поблизу Львова. Також можна зробити замовлення на сайті і оформити доставку по Україні.

Інформація представлена для ознайомлення. Зовнішній вигляд та характеристики товару можуть відрізнятись від вказаних тут.
Характеристики
Кількість рамок в корпусі 10
Розмір рамки Дадан 1/2 435х145 мм
Тип Дадан
Матеріал Пінополістирол
Дашок Дашок високий, фарбований
Корпус Дадан 1/2, фарбований
Піддашник Піддашок, фарбований
Днище Дадан гігієнічне пінополістирольне
Колір Синьо-жовтий
Плівка для вулика Вендулінова (42,5 см x 49,5 см)
 • Під замовлення

На продуктивність і розвиток бджіл значний вплив має мікроклімат вулика. Тому головне завдання пасічника створювати необхідні умови у вулику протягом сезону. Навесні важливо утеплити вулик і створити підвищену вологість. Це сприятиме швидкому розвитку бджолосім’ї, яка до медозбору зможе набрати достатньої сили для ефективної роботи. Вендулінова плівка – це пристосування, яке допоможе створити необхідні умови у вулику, а саме утеплити та організувати вентиляцію. Також ця плівка допоможе підвищити вологість, яка особливо необхідна для розплоду у весняний період. На плівці буде утворюватись конденсат, при правильно організованій вентиляції. Завдяки цьому бджолам менше потрібно вилітати за водою, що так небезпечно при низьких температурах. Розмір плівки 425×495 мм. Такий розмір плівки підійде для використання у 10-рамкових вуликах системи Дадан та Рута. Матеріал плівки цупкий та стійкий до деформації при правильній експлуатації. Купити вендулінову плівку та інше утеплення для вуликів можна в магазині Ваша Пасіка поблизу Львова. Для вашої зручності, доступна послуга доставки по території України. ..

Ціна: 29.00 грн

Вулик пінополістирольний для вирощування пакетів Дадан на 3 рамки Lyson нефарбований
 • Під замовлення

Надзвичайно вдалим придбанням для бджоляра стане даний трьохрамковий вулик від торгової марки Лисонь, відомої практичними конструктивними рішеннями і доступними цінами. Модель пристосована для зберігання відводків і формування бджолиних пакетів завдяки таким особливостям, як: литий корпус, виготовлення з міцного пінополістиролу; високі показники теплоізоляції; невелика вага, що значно спрощує  переміщення на будь-які відстані; надійний захист від попадання всередину вологи; наявність двох вентиляційних отворів у днищі нуклеуса, які в разі потреби можна закрити. Заглушки входять в комплектацію. Вулик дозволяє створити всередині максимально сприятливі умови для бджолопакетів і відводків на пасіці і в процесі перевезення, а не вимагаючи при цьому занадто складного догляду і великих витрат на покупку. Технічні характеристики: Розмір рамки - 435 x 300 мм Кількість рамок - 3 межі годівниця відсутня Габарити 520x190x390 мм Вага 2.60 кг Комплектація: Дашок  - 1 шт Корпус - 1 шт Є набір заглушок Інформація представлена для ознайомлення. Зовнішній вигляд та характеристики товару можуть відрізнятись від вказаних тут...

Ціна: 800.00 грн

Решітка для збору прополісу 41,2см х 41,2см Wielkopolska Lyson
 • Під замовлення

Прополіс є одним із цінних продуктів бджільництва. Збирати його можна по-різному: зіскрібати з рамок і корпусів або ж вставити прополісозбірну решітку. Останній спосіб є більш ефективний і дозволяє зібрати більше чистого бджолопродукту з мінімальними зусиллями. Потрібно лише встановити прополісозбірну решітку під дашком вулика на рамках і організувати протяг у вулику. Бджоли будуть заліпляти отвори решітки, щоб позбутися протягу. Щоб відділити прополіс від решітки роблять наступним чином: решітку поміщають у морозильну камеру після чого прополіс скришують. Решітка виготовлена з якісного еластичного пластику, який зберігає свою пластичність навіть при низькій температурі. З допомогою прополісозбірної решітки можна зібрати 200-500 г чистого прополісу за сезон. Розмір решітки 412×412 мм. Купити прополісозбірну решітку та інші товари для бджільництва можна в магазині Ваша Пасіка поблизу Львова.  Також для вашої зручності є можливість залишити замовлення на сайті або зателефонувавши і скористатись доставкою по Україні. Інформація представлена для ознайомлення. Зовнішній вигляд та характеристики товару можуть відрізнятись від вказаних тут...

Ціна: 55.00 грн

Роздільна решітка вендулінова на 10 рамок 42,5см x 49,5cм Польща
 • Під замовлення

Роздільні решітки використовують для полегшення процесу відбирання рамок на відкачування меду. Роздільну решітку розміщують на верхні планки рамок гніздового корпусу. Отвори решітки дозволяють вільно переміщуватись робочим бджолам і обмежують у пересуванні бджоломатку. Так як матка не може пройти крізь решітку, вона відкладає розплід лише у гніздовому корпусі. А робочі бджоли відкладатимуть мед у надставки. Відбирати рамки можна буде цілими корпусами. Вендулінові решітки є найбільш дешевими серед асортименту роздільних решіток. Переваги роздільної решітки вендулінової: міцний гнучкий матеріал довгий термін експлуатації чіткі розміри комірок не травмують бджіл Розміри:  42,5 х49,50 см Товщина: 0,5 мм Розміри решітки дозволяють її використовувати у 10-рамкових вуликах. Купити роздільні решітки можна в магазині Ваша Пасіка поблизу Львова. Ціна Вас приємно здивує. Також можна залишити замовлення в інтернет-магазині та оформити доставку по Україні. Відправляємо замовлення з допомогою швидкого і надійного перевізника Нова Пошта. Інформація представлена для ознайомлення. Зовнішній вигляд та характеристики товару можуть відрізнятись від вказаних тут...

Ціна: 0.00 грн

Рекомендовані товари
< >
Підписка на новини!