Транспортер

1
24 48

Транспортер для корпусів
  • Немає в наявності
  • Артикул: W20963

Роликовий автоматичний транспортер для корпусів для лінії Premium. Додатковою опцією автоматичних ліній для відкачування меду є транспортер для корпусів. Працює транспортер за рахунок роликів, які пересувають корпуси. Транспортер розміщують перед виштовхувачем рамок і від виштовхувала до направляючої для накопичення відкачаних рамок. З допомогою транспортера полегшується подача корпусів на відкачування і полегшуються процес складання відкачаних рамок у корпуси. Пусті корпуси скочуються від виштовхувача до направляючої для накопичення відкачаних рамок.  Транспортер відрізняється міцністю конструкції, надійністю та довговічністю. Виготовлений з нержавіючої сталі. Купити транспортер лінії для відкачування меду можна, зробивши замовлення в інтернет-магазині Ваша Пасіка. При оформленні замовлення необхідно вказати до якої лінії бажаєте придбати транспортер. Оплатити покупку можна готівкою або переказом коштів на бінківський рахунок. Транспортери виготовляється лише під замовлення, тому потрібно буде почекати до 8 тижнів.    Інформація представлена для ознайомлення. Зовнішній вигляд та характеристики товару можуть відрізнятись від вказаних тут...

< >


Транспортери – це спеціальне обладнання, яке використовується на різних підприємствах та в бджільництві для переміщення вантажів, в тому числі, корпусів. Механізм являє собою конвеєр, робота якого здійснюється за рахунок обертання роликів. Пристрій нагадує стрічковий конвеєр, але принцип його дії не побудований на стрічці. З його допомогою створюється лінія обробки меду чи інших харчових продуктів.

У широкому сенсі транспортери ділять на:

Серед переваг транспортерів виділяють:

У систему транспортера входять наступні елементи:

Купити транспортери в Україні можна прямого типу чи з радіусом вигину рами для зміни напрямку передачі вантажу. Це дає можливість вибирати оптимальні маршрути руху в виробничих цехах підприємств. Матеріал, що використовується для виготовлення товарів, – переважно нержавіюча сталь, що відрізняється високою міцністю, зносостійкістю та надійністю. Важливо пам’ятати, що вантаж не повинен одночасно стикатися з більш ніж 2 роликами.

Де замовити транспортери?

Підбір транспортера здійснюється відповідно до ширини вантажу, який повинен бути трохи меншим за ширину роликів. Великий вибір транспортерів, ціна та якість яких вас приємно вразять, ви знайдете в каталозі сайту «Ваша Пасіка». Придбати якісні товари для обробки меду можна з доставкою в будь-який регіон.

Підписка на новини!