Транспортер

1
24 48

Транспортер для корпусів
  • Під замовлення
  • Артикул: W20963

Роликовий автоматичний транспортер для корпусів для лінії Premium. ..

Ціна: 57 933.00 грн

< >


Транспортери – це спеціальне обладнання, яке використовується на різних підприємствах та в бджільництві для переміщення вантажів, в тому числі, корпусів. Механізм являє собою конвеєр, робота якого здійснюється за рахунок обертання роликів. Пристрій нагадує стрічковий конвеєр, але принцип його дії не побудований на стрічці. З його допомогою створюється лінія обробки меду чи інших харчових продуктів.

У широкому сенсі транспортери ділять на:

Серед переваг транспортерів виділяють:

У систему транспортера входять наступні елементи:

Купити транспортери в Україні можна прямого типу чи з радіусом вигину рами для зміни напрямку передачі вантажу. Це дає можливість вибирати оптимальні маршрути руху в виробничих цехах підприємств. Матеріал, що використовується для виготовлення товарів, – переважно нержавіюча сталь, що відрізняється високою міцністю, зносостійкістю та надійністю. Важливо пам’ятати, що вантаж не повинен одночасно стикатися з більш ніж 2 роликами.

Де замовити транспортери?

Підбір транспортера здійснюється відповідно до ширини вантажу, який повинен бути трохи меншим за ширину роликів. Великий вибір транспортерів, ціна та якість яких вас приємно вразять, ви знайдете в каталозі сайту «Ваша Пасіка». Придбати якісні товари для обробки меду можна з доставкою в будь-який регіон.

Підписка на новини!