Сітки

2
24 48

Сітка до капелюха соломяного
  • В наявності
  • Артикул: 6026

Сітка для захисту лиця підходить до солом'яного капелюху Інформація представлена для ознайомлення. Зовнішній вигляд та характеристики товару можуть відрізнятись від вказаних тут...

Ціна: 295.00 грн

< >
Хіт
Сітка захисна на голову
  • Під замовлення
  • Артикул: 6013

Міцна сітка для захисту лиця. Інформація представлена для ознайомлення. Зовнішній вигляд та характеристики товару можуть відрізнятись від вказаних тут...

Ціна: 97.00 грн

< >


Захисний одяг – це найважливіший елемент в гардеробі будь-якого пасічника. Захисна маска бджоляра призначена для захисту шиї, обличчя та органів дихання від бджіл та різних зовнішніх факторів під час обслуговування вуликів.

У спеціалізованих магазинах представлені захисні маски з сіткою. Особлива конструкція дозволяє виключити прямий контакт з комахами. Вироби виконані у вигляді капюшона з надійним кріпленням до основної частини костюма (куртки) у вигляді липучок, шнурків-фіксаторів чи гумок. В конструкції більшості захисних масок є металеві кільця, що запобігають дотику виробу до шкіри.

Укуси бджіл не безболісні, вони можуть викликати алергічні реакції, набряки, підвищення тиску та інші неприємні наслідки. Ось чому купити захисну маску зобов’язаний кожен бджоляр.

Сітка захисної маски виконує ряд функцій:

Захисна маска гарантує гарний кут огляду та оптимальну вентиляцію. Маски виробляють переважно з габардину через його характеристики. Це легкий матеріал, що пропускає повітря та вбирає вологу. У такій захисній масці буде комфортно навіть у спеку. Вироби створюють з котону, льону та ситцю.

Бавовняні варіації мають тюлеві вставки та металеві кільця. Тканина досить щільна та міцна, володіє хімічною стійкістю та гігроскопічністю. Лляні маски мають оптимальну щільність та оснащені тюлевою вставкою в лицьовій частині та з боків. Такі вироби відрізняються найкращою вентиляцією. Ситцеві захисні маски оснащені вставкою з фатину темного кольору, вони легкі та недорогі.

Виробники одягу для бджільництва створюють захисні маски різного типу:

Серед класичних моделей виділяють короткі та подовжені маски. Перші фіксуються за допомогою гумки, а другі затягуються на шнурок з фіксатором.

Критерії вибору захисної маски

Захисна маска входить в список обов’язкових захисних елементів, оскільки навіть при дотриманні всіх правил поведінку бджіл неможливо передбачити. Правильний вибір дозволить відчувати себе впевнено в будь-яких умовах. Вивчіть основні рекомендації:

В Інтернет-магазині «Ваша Пасіка» покупцям доступний широкий асортимент якісних захисних масок за доступною ціною. У каталозі ви знайдете кілька варіантів для порівняння, що дозволить підібрати оптимальну модель. Передбачена можливість доставки по всій Україні. Товар поставляється в оригінальній упаковці. Захисна маска гарантує зручність при роботі на пасіці та вашу безпеку.

Підписка на новини!