Вулики з дерева

Ця категорія порожня.

Вулики з дерева

Дерев’яний вулик є основою основ ведення пасічної справи в Україні та багатьох інших країнах по всьому світові, де живуть бджоли. Незважаючи на поширення вуликів для крилатих комах, які виконуються з інших матеріалів, включаючи синтетичні (які можуть бути навіть більш цікаві в плані співвідношення ціни та довговічності), купити дерев’яний вулик в Києві досі є основним прагненням більшості пасічників.

 

Купити дерев’яний вулик: необхідність

Залежно від того, якого методу ведення пасічної справи ви дотримуєтеся, ви можете придбати як виріб, виконаний з дерева, так й з іншого матеріалу. Наприклад, в пострадянських країнах пасічники вважають за краще дерев’яні вулики, незважаючи на те, що вони набагато важче побратимів із пластику, не такі довговічні, та сильніше вимагають різних обробок від бактерій, цвілі, грибка, гнильцю, кліщів, воскової молі та інших неприємностей. Вважається, що виготовлення дерев’яної конструкції в наших країнах є безкоштовним чи дуже дешевим – їх можна зібрати з підручних матеріалів, якщо покупка професійно виготовленої конструкції підприємством з якоїсь причини вас не задовольняє.

У нас є різні варіації: лежаки та стоячі різновиди, а також супутні товари для пасіки: піддони та сітки на дно, різний захист для бджіл, рамки, корпуси. Висувайте ваші вимоги щодо комплектації та габаритів дерев’яних вуликів, та ми їх будемо прагнути задовольнити.

 

Купити дерев’яний вулик в Україні: у кого це правильно зробити

Наша компанія пропонуємо всім бажаючим бджолярам на дерев’яний вулик відмінну ціну, оперативну доставку за допомогою найбільших транспортних компаній нашої країни (як правило, протягом 1-2 днів), різні варіанти оплати, які підходять як приватним особам, так й компаніям, та доцільні формати співпраці. Для постійних та системних наших клієнтів ми готові пропонувати знижки на дерев’яні вулики, що є предметом індивідуального узгодження в кожному конкретному випадку.

Дерев’яний вулик можна замовити в Києві як оптом, так й в роздріб.

Підписка на новини!