Календар виведення маток

1
24 48

Хіт
Календар виведення маток
  • Немає в наявності
  • Артикул: КЛН01

Календар виведення маток Інформація представлена для ознайомлення. Зовнішній вигляд та характеристики товару можуть відрізнятись від вказаних тут...

< >


 

Досвідчені бджолярі знають, що виростити цілу сім’ю бджіл непросто. Календар виведення маток може зробити вашу роботу простішою та ефективнішою. З його допомогою можна розрахувати оптимальні терміни розвитку матки від яйця до виходу з маточника. Купивши календар виведення маток, розвиток матки можна буде відстежити максимально чітко.

Календар виведення матки дозволяє здійснювати контроль кожного етапу розвитку. У цьому незамінному інструменті бджільництва містяться ілюстрації, числа та корисна інформація для пасічника.

Для виготовлення календаря виведення маток використовують переважно ламінований картон чи ПВХ-пластик. Виріб складається з двох частин:

Виріб може також бути виконаний у вигляді кольорової таблиці. Календар виведення маток показує день місяця та день розвитку матки. Завдяки цьому можна контролювати ступінь розвитку маткової личинки бджоли та знати точну дату проведення наступних робіт.

Особливості використання календаря виведення маток

Круглі календарі виведення маток бджоли найбільш поширені. На зовнішній частині зазначені дати місяця, а на внутрішній вказані цикли розвитку від яйця до дорослої особини.

Залежно від обраного способу розведення (приживлення чи закладка личинок) ви встановлюєте дату. В результаті календар виведення маток покаже, коли необхідно провести контроль та перевірку личинок, через який період слід пересадити личинки та вибрати маточники. Якщо ви плануєте зробити відводок відразу у декількох вуликах, краще замовити календар виведення маток для кожного з них, щоб не допустити помилок.

Необхідно знати ряд правил щодо виведення маток:

Природні способи виведення можуть бути наступними:

Професійні календарі виведення маток в Україні доступні в нашому Інтернет-магазині. Ми пропонуємо календарі виведення маток за низькою ціною задля допомоги початківцям та досвідченим бджолярам.

Підписка на новини!