Інкубатори для виведення маток

1
24 48

Інкубатор для виводу маток - нержавіючий
  • Під замовлення
  • Артикул: W5014

Устаткування, яке дозволяє бджолярам створити оптимальні умови для виведення бджолиних маток, контролюючи параметри навколишнього середовища. Модель оснащена регуляторами рівня вологості, температурних показників, повітряних потоків. Виміри проводяться постійно, що дає можливість попередити перегрівання чи переохолодження, а інноваційні діагностичні пристрої дозволяють своєчасно виявляти неполадки в роботі окремих вузлів та повідомляти про них. Нагрівання всередині інкубатора здійснюється за допомогою тенів, потужність яких можна регулювати з урахуванням температури навколишнього середовища і стадії розвитку маток. Безпеку та довговічність пристрою забезпечують сталевий корпус, захищений від корозії, і подвійна конструкція дверей, а для спрощення експлуатації розробники передбачили вбудовану зсередини підсвітку. Параметри: Корпус з нержавіючої сталі Внутрішня підсвітка Двері подвійні Управління: Застосування алгоритмів логіки (fuzzy logic) Управління температурою і вологістю Управління повітряним потоком Управління наповненням води Постійний моніторинг температури і вологості Сучасний алгоритм діагностики стану обладнання Плавне регулювання потужності тенів Інформація представлена для ознайомлення. Зовнішній вигляд та характеристики товару можуть відрізнятись від вказаних тут...

Ціна: 78 034.00 грн

< >


Інкубатор для вирощування маток – це незамінний пристрій, купити який просто необхідно для ефективного виведення бджолиних маток. Якісна система здатна забезпечити оптимальні умови для росту та розвитку майбутніх маток.

Навіщо варто купити інкубатор для виведення маток?

Інкубатор для вирощування та виведення бджолиних маток дозволяє пасічнику вдосконалити процес отримання маточок, забезпечуючи:

Метод штучного виведення маточок дозволяє забути про такі недоліки природного роїння як неможливість їх отримання до певного терміну та природний відбір (загибель маточок). Електроінкубатор гарантує стабільний вивід маточок, які не поступаються за якістю тим, які виведені природним чином, та їх правильний фізіологічний розвиток.

Конструкція та принцип роботи

Інкубатори для виведення бджолиних маток складаються з таких основних елементів:

У конструкції також передбачаються вентиляційні отвори, що забезпечують нормальний повітрообмін. У деяких моделях є вбудований вентилятор. Для закріплення маточників в ізоляторах є опорна решітка з різним комплектом. Також в структурі передбачені цоколі для мисочок, мисочки та захисні кліточки. Існують моделі, оснащені дисплеєм, де відображаються всі характеристики електроінкубатору.
В процесі виготовлення обладнання використовуються спеціальні методи тестування, що визначають правильний розподіл тепла для виключення гарячих та холодних зон.
Зразком якісного обладнання є моделі компанії «Парк Плюс».

Як вибирати інкубатори для виведення бджолиних маток?

Якщо ви вирішили купити інкубатор для маток, необхідно визначитися з ключовими параметрами виробу:

Електроінкубатор для виведення маточок найчастіше оснащений електронним управлінням, яке дозволяє з легкістю контролювати процес.

Правила користування

Перед розміщенням в інкубаторі для штучного вирощування бджолиних маток через 4 доби після проведеного щеплення здійснюється запечатування в сім’ї-виховательці. Потім прищепну рамку потрібно помістити в електроінкубатор, в який попередньо поміщаються рамки меду та ємність з рідиною (під кулерами). За рахунок цього проводиться концентрація тепла та необхідний підігрів, а також створюється необхідна вологість.
Через деякий час слід видалити свищеві маточники. Після цього між відкритим розплодом потрібно зробити колодязь, який буде залучати бджіл-годувальниць. Він також необхідний для подальшої установки нової рамки з новими личинками.
При запуску обладнання виставляється певна температура, а сам електроінкубатор для вирощування включається на обігрів. Саме температурний фактор має ключове значення для отримання здорових маточок.

Інкубатор для бджолиних маток: купити в Україні

Купити якісні електроінкубатори для вирощування маточок можна в Інтернет-магазині «Ваша Пасіка». Ми пропонуємо надійне обладнання, купити яке можна з доставкою до будь-якого регіону

Підписка на новини!