Бочки для меду

1
24 48

Бочка з нержавійки 200 л
  • Під замовлення
  • Артикул: W7016

Параметри бочки: діаметр бочки - 500 мм висота бочки - 890 мм зроблена з нержавіючої сталі товщиною 1 мм бочку можна закрити кришкою і стягнути стрічкою з двома болтами Інформація представлена для ознайомлення. Зовнішній вигляд та характеристики товару можуть відрізнятись від вказаних тут...

Ціна: 13 734.00 грн

< >


Бочка для меду – це незамінна річ для зберігання та перевезення меду. Тари виробляють з високоякісних матеріалів. Усередині таких бідонів солодкий продукт відмінно зберігає всі свої корисні властивості. Найважливішим критерієм є лише температура, яка в ідеалі повинна бути від -5 до +20 °С.

Стандартна бочка для меду має висоту близько 90 см. Наявність кришки дозволяє забезпечити герметичність. Купити бочку для меду в Україні можна з наступних матеріалів:

Сучасні пасіки все рідше використовують відра чи молочні бідони. Кращим варіантом стали металеві бочки для меду. В таких ємностях у вас є всі шанси не тільки зберегти користь продукту, але й продати його за більш вигідною ціною. В процесі зберігання відбувається дозрівання меду, завдяки чому він набуває ще більш насичений смак та цінні властивості. Дерев’яні та пластикові вироби менш довговічні та надійні.

Обсяг медової бочки зазвичай становить 200 літрів. При виборі бочки та їх кількості необхідно враховувати:

Для середньостатистичного пасічника, що виготовляє мед для особистих потреб, досить мати вдома дві бочки для меду (а то й менше).

Переваги та недоліки медових бочок

Медові бочки мають безліч переваг, особливо, якщо мова йде про сталеві варіації. Серед переваг виробів відзначають:

Головним недоліком металевих медових бочок є їх велика вага (особливо після наповнення продуктом). Самі ємності мають вагу близько 14 кг. Для їх транспортування та зберігання потрібно спеціальне обладнання. Для бджолярів негативним фактором може виявитися ціна. Однак тут варто пам’ятати про окупність та можливості багаторазового використання бочок для меду чи інших субстанцій, наприклад, пасти какао й т.і.

Замовити бочки для меду з доставкою за доступною ціною ви можете, заглянувши в магазин «Ваша Пасіка». У каталозі на сайті представлені якісні вироби з високоміцної сталі, які забезпечать правильне довгострокове зберігання та транспортування меду.

 
Підписка на новини!