Бджолопакети

1
24 48

Хіт
Бджолопакет (4 рамки)
  • Немає в наявності
  • Артикул: U1401010

Приймаємо замовлення на бджолопакети. Бджолопакет передбачає 3 рамки Дадан зі закритим розплодом «на виході» та одну кормову рамку. Бджоли миролюбні карпатської породи. Бджолопакети надсилаємо у вуликах або ящиках після оплати. Можливий самовивіз з магазину Ваша Пасіка в с. Наварія Пустомитівського р-ну Львівської області. Доставка бджолопакетів у  вуликах службою доставки Укрпошта до відділення БЕЗКОШТОВНА до 1 червня! Також діє спеціальна пропозиція при купівлі бджолопакету - діє знижка -10% на пінополістирольний  вулик та базову комплектацію вулика: -             заставну дошку (W1029) -             ремінь пасічний для стяжки вулика 3,5 м (3019) -             годівницю для бджіл рамкова пластикова Дадан 1/2 1,5 л (3099D1) Термін доставка до відділення Укрпошти в обласному центрі 2 дні, в районний центр 3 дні, в населений пункт 4 дні. Замовлення будемо відправляти в понеділок та вівторок, щоб бджолопакет  не залишався на відділенні на вихідних. Купити бджолопакет за доступною ціною можна в магазині Ваша Пасіка поблизу Львова. Замовлення є можливість залишити на сайті або по телефону. Бджолопакети відправляємо по території України перевізником Укрпошта. Інформація представлена для ознайомлення. Зовнішній вигляд та характеристики товару можуть відрізнятись від вказаних тут...

< >


У зв'язку з тим, що покупка повноцінної бджолосім'ї вимагає чималих фінансових вкладень і спеціальних навичок, бджолярам-початківцям можна рекомендувати придбати бджолопакети.

З наближенням весняного періоду і бджолярів-початківців, і тих, хто хоче розширити свою пасіку, цікавлять питання: де купити бджолопакети в Україні, ціна на них, і як вибрати найякісніші.

Купівля бджолопакетів

Бджолопакетом називається відводок бджіл, невелика сім’я, що складається з декількох рамок. Для транспортування використовують спеціальні ящики, які зроблені з натуральних матеріалів: фанери або ДСП. В такому пакеті знаходиться 4 рамки: 3 із запечатаним розплодом і 1 кормова. При формуванні бджолопакетів із декількох сімей отримують збірний, який створюється із закритого розплоду бджіл.

Можна купити бджолопакети НЕ збірного типу, де одна бджолосім’я ділиться на кілька відводків - це підійде при наявності досить сильної бджолосім’ї. Комплектування пакету проводиться навесні (у другій половині квітня або в першій травня місяця), коли бджолосім'я набралася повної сили для формування гарного розплоду.

Види пакетів з бджолами

Пакети з медоносними комахами бувають 2 різновидів: стільникові (рамкові) і безстільникові. Безстільникові, на відміну від стільникових пакетів, не мають рамок, в них знаходяться тільки бджоли з кормом - медовим тістом або цукровим сиропом, поїлка і бджоломатка, посаджена в спеціальну кліточку. Такий вид пакета використовується для будь-якого вулика. Бджолярі зі стажем стверджують, що саме в безстільниковому ризик розвитку захворювань у бджіл значно нижчий.

Але, найбільш популярним є стільниковий пакет, який ще прийнято називати рамковим. Залежно від типу, в ньому має бути 4 або 6 рамок. Чотирьохрамкові пакети бджіл містять:

• 2 крайні рамки (криють) з 3-4 кг меду в сумі;

• 2 внутрішні рамки із запечатаним розплодом;

• молоду бджоломатку і близько 15000 робочих особин (1,5 кг).

Тільки початківцям бджолярам рекомендують купити бджолопакети в Україні в невеликій кількості, від 2 до 5. У подальшому, в результаті приросту своєї пасіки з них вийде більше 10 повноцінних медоносних сімей.

Як придбати?

Купити якісні бджолопакети ви можете в нашому інтернет-магазині «Ваша пасіка». Для створення використовуються бджоли порід:

• Карника - комахи середніх розмірів, стійкі до захворювань і холоду, швидко відновлюються навесні, не агресивні;

• Карпатка - карпатська порода, комахи високої продуктивності та низької агресивності, добре переносять зимівлю і мають високу продуктивність;

• Бакфаст - добре адаптуються, відрізняються високою продуктивністю, стійкі до захворювань, надають перевагу дощовому клімату.

У нас доступні ціни на бджолопакети в Україні, гарантії та відповідність державним стандартам. Надаємо величезний вибір устаткування, інвентарю і супутніх товарів для бджільництва.

Підписка на новини!