Вальці для вощини

Ця категорія порожня.

Виготовлення вощини за допомогою вальців - це дуже ефективний спосіб, який дозволяє оперативно і практично без відходів виробляти цей матеріал в потрібних обсягах. Доцільним буде купити вальці для виготовлення вощини тим бджолярам, ​​яких цікавить її виготовлення в домашніх умовах або на коровій пасіці. Використання вальців набагато простіше і зручніше на відміну від преса.

Пристосування для виготовлення вощини

Вощина - тонка пластина з воску, призначена для побудови стільників бджолами. Це так звана база, з відбитком дна комірок у формі шестикутника. Комахи їх подовжують до необхідної величини власним воском. Для зниження кількості в сім’ї трутнів і підвищення обсягів виробництва меду використовується вощина. Вона дозволяє заощадити запаси корму бджіл, і сфокусувати їх головне завдання на зборі нектару.

Для невеликого виробництва або домашньої пасіки досить буде купити вальці для вощини ручні або електричні. Таке обладнання дозволить виготовити багато воскових листів за досить невеликий період часу. Зазвичай, конструкція вальців складається з:

• 2-х гравірованих валів, покритих спеціальним полімерним матеріалом;

• 2-х шестерень, за допомогою яких проводиться обертання вальців;

• регулювальних болтів - вони встановлюють між вальцями потрібну відстань;

• підставки, до якого монтуються всі елементи обладнання.

Однією з найважливіших особливостей є те, що вальці для виготовлення вощини мають гравіювання з виступами у формі шестикутників з кутом 120º, що є максимально схожими на комірки в стільниках, які роблять бджоли.

Купити вальці в Україні

Якщо вас цікавлять вальці для виготовлення вощини, купити можна вироби двох видів:

• гладкі;

• з гравіюванням.

Вони різняться поверхнею валиків для розкачування. Перші, гладкі, використовуються для попереднього розкачування пластини воску. Формують гладку, без рифлення поверхню аркуша, після чого потрібна подальша обробка. Другі, гравірування, при прокаті воскової пластини наносять готовий малюнок. Готовий лист залишиться тільки нарізати на потрібні шматки. Існує кілька переваг покупки вальців для вощини:

• економія - крім того, що виготовлення вощини є цікавою справою, обладнання надалі окупить себе;

• доступна ціна - в порівнянні з іншими магазинами та інтернет-майданчиками, у нас адекватні ціни на всі товари;

• якість - ви можете бути впевнені в якості готової вощини, оскільки ви виготовите її самі;

• надійність - вальці мають міцне гравіювання, ми працюємо тільки з перевіреними виробниками як в Україні, так і за кордоном.

Якщо вам потрібні вальці для вощини, купити їх можна в інтернет-магазині «Ваша пасіка», скориставшись онлайн формою замовлення або по телефону. У разі необхідності наші консультанти із задоволенням допоможуть вам оформити замовлення і дадуть відповідь на всі питання. Доставка здійснюється службами перевезення в будь-який куточок країни.

Підписка на новини!