Піврамка для вулика Українська розібрана (під замок) сверлена

 • 12.00
 • В наявності
< >
Доставка / Оплата
 • Доставка по Україні 1-2 дня

Доставка від виробника Lyson - уточнюйте у консультантів

Доставляємо Новою Поштою, УкрПошта.

Оплата на картку через "Приват24", термінал або касу Приватбанку.

Оплата при отриманні замовлення - "наложеним" платежем, окремо оплачуєте комісію 15-20 грн + 2%.

Безготівковий розрахунок.

Допомога / Консультація
 • З'явилися питання?
 • Не можете підібрати потрібний товар?
 • Хочете оформити замовлення по телефону?
Зв'яжіться з нашими консультантами:
 • 097 631 38 45
 • 050 370 35 35
 • 063 264 11 03
 • info@vashapasika.com.ua

Рамка – це основна частина кожного вулика. Для українського використовують два типи рамок – гніздову (300×435 мм) та надставкову (300×210 мм). Останню використовують під час активного медозбору лише для меду.

Рамки виготовлені з якісно висушеної деревини відповідно до європейських стандартів. Особливістю рамок є наявність роздільника Гофмана, який необхідний для стабільної ширини вулички. У верхній і нижній планці наявні отвори для дроту та проріз для вощини. Верхня планка з боковими кріпиться «під замок», що робить конструкцію готової рамки більш міцною.

У комплекті є заготовки для 10 рамок піврамок для Українського вулика.

Розміри рамки 300×210 мм.

 • Ширина роздільника Гофмана – 35 мм
 • Довжина роздільника Гофмана – 90 мм
 • Висота верхнього бруска – 10 мм
 • Ширина нижнього бруска – 10 мм

Купити півукраїнську рамку та все необхідне для пасіки можна в магазині Ваша Пасіка. Ціни вас приємно здивують, адже ми працюємо на пряму з виробником. Для вашої зручності пропонуємо доставку по всій території України.

Рамка для вулика, Магазинна 435×145 мм. розібрана (під замок) упаковані
 • Під замовлення

Магазинні рамки використовують у корпусах Дадан ½, які призначені для збору меду. Рамки виготовлені із якісної висушеної сосни. Розміри рамки 435×145 мм. На бокових планках немає отворів для дроту. Всі елементи рамки мають «замки», для кріплення між собою. Завдяки цьому рамка міцніша і її елементи легко можна зафіксувати між собою скобами або цвяхами. Роздільники Гофмана на бокових планкам забезпечуватимуть стабільну ширину вулички і попередять травмування бджіл рамками під час транспортування. Ширина роздільника Гофмана 35 мм Довжина роздільника Гофмана 60 мм Рамки Дадан ½ упакованих у целофан по 10 штук. Купити надставкові рамки та все необхідне для пасіки за доступною ціною пропонуємо в магазині Ваша Пасіка поблизу Львова. Також є можливість залишити замовлення на сайті і скористатись доставкою по Україні. Інформація представлена для ознайомлення. Зовнішній вигляд та характеристики товару можуть відрізнятись від вказаних тут...

Ціна: 12.00 грн

Рамка для вулика Дадан 435×300 мм. розібрана (під замок)
 • Під замовлення

Рамка Дадан – одна з найбільш популярних типів рамок, які використовують пасічники. Рамки представлені у вигляді заготовок, які потрібно збивати. У комплекті 10 рамок. У бокових планках не передбачені отвори для дроту. На верхній частині рамок є роздільники Гофмана, які потрібні для стабільної ширини вуличок і надійної фіксації рамок під час кочівлі. На кожній із планок рамки є «замок» для більш міцного з’єднання елементів рамки. Розміри рамки: Довжина – 435 мм Довжина в плечиках – 470 мм Висота – 300 мм Ширина роздільника Гофмана – 35 мм Ширина нижньої планки – 20 мм Ширина верхньої планки – 24 мм Висота верхньої планки – 22 мм Висота роздільника Гофмана – 100 мм Рамки виготовлені з якісної добре висушеної деревини. Купити рамки Дадан та інші товари для пасіки можна в магазині Ваша Пасіка поблизу Львова. Ціни вас приємно здивують, адже ми працюємо на пряму з виробником. Замовлення також можна залишити на сайті, не виходячи з дому, і скористатись доставкою по Україні. Інформація представлена для ознайомлення. Зовнішній вигляд та характеристики товару можуть відрізнятись від вказаних тут...

Ціна: 0.00 грн

Рамка для вулика Українська 300×435 мм. (під замок) упаковані, сверлина
 • Під замовлення

Рамка – це назамінна частина кожного вулика, яка є основою для стільників. Однією з популярних систем рамок для вуликів-лежаків є Українська рамка розміром 300×435 мм. Рамки виготовлені з якісної деревини (сосна) відповідно до європейських стандартів. У комплекті заготовки для 10 Українських рамок, упаковані у поліетиленову плівку. На бокових планках передбачені роздільники Гофмана та отвори для дроту. Елементи рамки мають кріплення «під замок», що робить конструкцію більш міцною і надійною. Розміри заготовок для Української рамки: Ширина роздільника Гофмана 35 мм Довжина роздільника Гофмана 114 мм Висота верхнього бруска 20 мм Ширина нижнього бруска 25 мм Купити рамку для Українського вулика за доступною ціною пропонуємо в магазині Ваша Пасіка поблизу Львова. Також для вашої зручності є можливість залишити замовлення на сайті або зателефонувати до наших менеджерів. Доставку здійснюємо по всій території України надійними перевізниками. ..

Ціна: 16.00 грн

Контейнер для рамок щільникового меду
 • Під замовлення

Інформація представлена для ознайомлення. Зовнішній вигляд та характеристики товару можуть відрізнятись від вказаних тут. ..

Ціна: 0.00 грн

Рекомендовані товари

Ціна: 255.00 грн

< >
< >
< >

Ціна: 395.00 грн

< >
< >
< >

Ціна: 217.00 грн

< >
< >
Підписка на новини!