Палочка для меду пластикова 1шт

 • Виробник LYSON
 • Артикул: P201
 • 19
 • В наявності
< >
Доставка / Оплата
 • Доставка по Україні 1-2 дня

Доставка від виробника Lyson - уточнюйте у консультантів

Доставляємо Новою Поштою, УкрПошта.

Оплата на картку через "Приват24", термінал або касу Приватбанку.

Оплата при отриманні замовлення - "наложеним" платежем, окремо оплачуєте комісію 15-20 грн + 2%.

Безготівковий розрахунок.

Допомога / Консультація
 • З'явилися питання?
 • Не можете підібрати потрібний товар?
 • Хочете оформити замовлення по телефону?
Зв'яжіться з нашими консультантами:
 • 097 631 38 45
 • 050 370 35 35
 • 063 264 11 03
 • info@vashapasika.com.ua

Пластикова паличка використовується для зачерпування рідкого меду, що не кристалізувався. За рахунок прорізей вдається зачерпнути значно більше меду ніж звичайною ложкою. Для правильного використання необхідно занурити пластикову паличку у ємкість з медом та зачекати, поки на ній не набереться потрібна кількість продукту. Після виймання слід прокручувати паличку, а для того щоб мед почав стікати - зупинитись.

Рекомендується використовувати чисту паличку, без залишків вологи. Перевага такої палички над звичайною ложкою не тільки у зручності, при взаємодії пластику з медом, не погіршуються благотворні властивості меду.

Паличка для меду виготовлена з якісного пластику, що робить її більш довговічною у використанні.

Придбати таку паличку та інші товари для бджільництва можна на нашому сайті або в магазині Ваша Пасіка.

Інформація представлена для ознайомлення. Зовнішній вигляд та характеристики товару можуть відрізнятись від вказаних тут.
Палочка для меду дерев’яна 1шт
 • На складі

Паличка для меду з натурального дерева використовується для зручності набирання меду. Така паличка підходить тільки для рідкого меду, який ще не кристалізувався. Зручність переважає над ложкою, оскільки під час прокручування палички мед не стікає і не капає на поверхню. За рахунок заглиблень вдається набрати більше меду. Крім того, відомо що при взаємодії металу та меду погіршуються корисні властивості продукту. Така дрібничка, не займає багато місця, проте значно полегшить Вам роботу. Придбати паличку для меду та інші товари для бджільництва можна в магазині Ваша Пасіка  або на нашому сайті, оформивши доставку по Україні. Інформація представлена для ознайомлення. Зовнішній вигляд та характеристики товару можуть відрізнятись від вказаних тут...

Ціна: 17 грн

Палочка для меду пластикова 1шт
 • На складі

Пластикова паличка використовується для зачерпування рідкого меду, що не кристалізувався. За рахунок прорізей вдається зачерпнути значно більше меду ніж звичайною ложкою. Для правильного використання необхідно занурити пластикову паличку у ємкість з медом та зачекати, поки на ній не набереться потрібна кількість продукту. Після виймання слід прокручувати паличку, а для того щоб мед почав стікати - зупинитись. Рекомендується використовувати чисту паличку, без залишків вологи. Перевага такої палички над звичайною ложкою не тільки у зручності, при взаємодії пластику з медом, не погіршуються благотворні властивості меду. Паличка для меду виготовлена з якісного пластику, що робить її більш довговічною у використанні. Придбати таку паличку та інші товари для бджільництва можна на нашому сайті або в магазині Ваша Пасіка. Інформація представлена для ознайомлення. Зовнішній вигляд та характеристики товару можуть відрізнятись від вказаних тут...

Ціна: 19 грн

Рекомендовані товари
< >

Ціна: 155 грн

< >

Ціна: 200 грн

< >

Ціна: 125 грн

< >
< >

Ціна: 100 грн

< >

Ціна: 125 грн

< >
< >
< >

Ціна: 400 грн

< >
< >
Підписка на новини!