Оплата та доставка

Доставка по Києву та Україні.

Вартість доставки.

- З Вами обов'язково зв'яжеться наш менеджер для підтвердження замовлення і уточнення всіх нюансів.

- Ваша Пасіка залишає за собою право змінювати строки доставки, за погодженням з клієнтом.

- При відправці посилки накладним платежем послугу повернення грошей оплачує замовник компанії перевізнику.

 

  • Вартість мінімального замовлення 200 грн. При мінімальному замовленні повна передоплата обовязкова. Дякуємо за розуміння.
  • При виборі способу доставки, всі витрати на доставку замовлення бере на себе клієнт, попередньо проконсультувавшись з менеджером.
  • При отриманні товару на відділенні обов'язково огляньте його та перевірте на наявність пошкоджень товару та цілісності пакування. Якщо Ви виявили що товар пошкоджений, недоліки або невідповідність замовленому товару, складається акт (в таких випадках при можливості, бажано, щоб клієнт зробив фото дефекту), також Ви маєте відмовитись від отримання такої посилки.
  • Якщо клієнт не перевірив посилку на пошті (забув, не встиг, не захотів) і раптом вдома  виявив, що є несправність, дефект або невідповідність, як правило, в таких випадках компанія Ваша пасіка не несе відповідальність за цей товар, і повернення коштів, або заміна товару НЕ МОЖЛИВА!
  • Товар який зберігається на відділені більше 5-ти днів, буде автоматично повернено відправнику. Вчасно отримуйте свої замовлення!

 

Компанія

Додатк. інф.

"Нова Пошта"

Список відділень:

novaposhta.ua/timetable

"Укрпошта"

ukrposhta.ua

 

Оплата зручним способом.

1. Накладний платіж.

Замовлення в інші міста відправляються накладним плетежем.

При виборі способу доставки, всі витрати на доставку замовлення бере на себе клієнт, попередньо проконсультувавшись з менеджером.

 

2. Банківський переказ

·         При здійсненні замовлення, на вказану Вами електронну адресу буде відправлена ​​квитанція з нашими реквізитами, за якими необхідно оплатити замовлення, шляхом банківського переказу;

·         Роздрукуйте вислану Вам квитанцію;

·         Оплатіть замовлення в будь-якому відділенні банку.

Після отримання оплати, замовлення буде надіслане Вам протягом 7-ми робочих днів.

 

 

Підписка на новини!