Бджільництво Слобожанщини 2020

-0001-11-30T00:00:00+02:00

Запрошуємо відвідати стенд LYSON Ukraine на найбільшій українській виставці «Бджільництво Слобожанщини 2020».

 


Ми представимо широкий асортимент продукції  LYSON, як для пасічників-початківців так і для промислових пасік:

-                 медогонки

-                 воскотопки

-                 столи для розпечатування рамок

-                 кремувалки

-                 одяг для пасічників

-                 лінія для відкачування меду

-                 пінополістирольні вулики та багато іншого

 

Ціна на весь асортимент вас приємно здивує!

Ми працюємо зараз над зниження ціни на весь асортимент продукції. На виставці ви самостійно зможете оцінити результат нашої роботи. Вас чекатиме обвал цін!

 

Презентація нових моделей обладнання!

Компанія LYSON випустила найбюджетнішу лінію медогонок BASIC. На виставці ви зможете дізнатися переваги і особливості цих медогонок. Медогонки лінії BASIC відповідають усім європейським вимогам і стандартам для обладнання, при цьому їх ціна суттєво менша.

 

Також на виставці відбудеться презентація нової лінії для відкачування меду. Її особливості - це невеликі розміри порівняно з іншими моделями ліній для відкачування меду.

 

Зустріч з представником фірми LYSON

Столи для розпечатування рамок LYSON користуються попитом серед українських пасічників. Вони відомі надійною конструкцією і зручністю роботи. Якщо бажаєте придбати, або якщо ви є власником такого столу і у вас виникають запитання по роботі і налаштуванні запрошуємо на зустріч з техніком фірми LYSON. На зустрічі ви почуєте про налаштування столів і особливості їх роботи. Усі матимуть можливість задати питання про столи для розпечатування і отримати кваліфіковану відповідь.

 

 

Виставка відбудеться 15-16 лютого 2020 року  у ФСК “Локомотив” ім. Героя України Г. Кірпи, м. Харків, вулиця Велика Панасівська, 90/1.

Підписка на новини!