Статті та інструкції

Як знайти матку в вулику?

Як знайти матку в вулику?

Матка є королевою та матір’ю майже всіх чи всіх бджіл у родині (залежно від того, як довго вона вже є маткою). Пошук матки може бути необхідний у різних випадках: Вилов з метою нанесення мітки (кольорового маркування спеціальною фарбою чи маркером) та візуального огляду; Вилов для заміни; Для запобігання роїнню; Для тимчасової ізоляції (найбільш часто – для елімінації кладки яєць в пер ..
Читати повністю

Який краще вибрати розмір бджолиної рамки?

Який краще вибрати розмір бджолиної рамки?

Бджолина рамка – важливий інструмент кожного бджоляра. Від розміру бджолиних рамок буде залежати комфортне перебування бджіл в будиночку, а значить, й кількість отриманого врожаю. Правильний розмір бджолиної рамки забезпечує її простоту у використанні та показує високу ефективність роботи при відкачці меду. Як правильно підібрати розміри рамокдля бджіл, та як за розміром відрізняється українс ..
Читати повністю

Ловля бджолиного рою

Ловля бджолиного рою

 Процес роїння грає важливу роль в розмноженні та здоров’ї всієї бджолиної сім’ї. Це відбувається, коли плідна матка з частиною робочих бджіл залишає свій будинок та поспішає знайти інший для створення майбутнього потомства. Якщо у вулику залишилася значна кількість комах, то, можливо, в цьому році сім’я покине вулик. Якщо ви зможете зловити бджіл, та все пройде вдало, то під час медозбору ви ..
Читати повністю

Як процідити мед?

Як процідити мед?

Гарний урожай меду досягається не тільки завдяки праці бджіл, але й правильній роботі пасічника при відкачці меду. Якщо ви не знаєте, як відокремити мед від воску та як очистити мед від сміття, ми розповімо вам, як це зробити правильно. Як процідити мед від воску? Після запечатування бджолами мінімум двох третин осередків в рамці, мед вважається зрілим та готовим до відкачування. Найчастіше ..
Читати повністю

Який мед найкорисніший?

Який мед найкорисніший?

У великому різноманітті сортів меду важко вибрати найсмачніший, як й важко зрозуміти, який мед найкорисніший. Мед володіє відмінним смаком та ароматом, містить в складі величезну кількість речовин та мікроелементів, корисних для здоров’я людини. Який мед найкорисніший та найсмачніший, ми зможемо зрозуміти, вивчивши його хімічний склад та органолептику. Склад меду За дослідженнями компанії "В ..
Читати повністю

Види годівниць для бджіл та їх виготовлення своїми руками

Види годівниць для бджіл та їх виготовлення своїми руками

Бджолині годівниці необхідні для підгодівлі цих крилатих комах. Хтось каже, що підгодівля повинна відбуватися тільки 2 рази на рік (навесні перед першим обльотом та восени в період активної підготовки до зимівлі), однак на практиці підгодівля може організовуватися увесь час, крім зимівлі, поки бджоли літають, з огляду на наступне:  недостатній взяток; холодна погода, через що ..
Читати повністю

Як приготувати сироп для бджіл

Як приготувати сироп для бджіл

Цукровий сироп для бджіл – це рідка, напіврідка чи напівтверда підгодівля для бджіл. Її необхідність обумовлюється наступним: дати енергію ослабленим після зимівлі бджолам до того моменту як вони здійснять перший обліт, для нарощування їх сили; пізньою осінню створити підгодівлю ваших бджіл на зиму цукровим сиропом; потрібно при похолоданні, коли практичне цвітіння садів, лугів та активн ..
Читати повністю

Як й чим пофарбувати вулик

Як й чим пофарбувати вулик

Який фарбою пофарбувати вулик? Та чи треба фарбувати їх взагалі? Чим краще пофарбувати ваші вулики, якщо ви вирішили це робити? Давайте розглянемо всі питання структуровано та без зайвих слів. Навіщо в принципі та в який колір фарбувати вулика? Ось список причин для фарбування вуликів: Захист деревини від руйнівного впливу коливань температур, вологості, освітленості, вітру, опадів. В ..
Читати повністю

Сушка та зберігання бджолиного пилку

Сушка та зберігання бджолиного пилку

Бджолиний пилок – це відмінне джерело корисних вітамінів, білків, амінокислот та мікроелементів. Пилок є корисним для людини, та щоденне його вживання в кількості 1-2 ст.л. здатне серйозно поправити здоров’я, дозволивши забути про лікарів до глибокої старості (за умови ведення правильного способу життя в цілому, не забуваючи про збалансоване харчування). В цій статті ми розповімо, як висушувати от ..
Читати повністю

Пінополістирольні вулики LYSON виготовлятимуть і в Україні

Пінополістирольні вулики LYSON виготовлятимуть і в Україні

Ми раді повідомити, що вулики LYSON будуть виготовлятись в Україні. Виробництво пінополістирольних вуликів уже працює. Тож незабаром у продажі вулики LYSON українського виробництва. На виробництві Lyson Ukraine дотримуємось технології фірми LYSON, тож гарантуємо високу якість вуликів. Сировину для виготовлення вуликів використовуємо таку ж як на основному виробництві у Польщі. Її закуп ..
Читати повністю

Рекомендовані товари
Підписка на новини!